Wybory do Zarządu ACCA

Szanowni Państwo, 

Głosowanie nad kandydatami do Zarządu ACCA rozpocznie się 10 lipca 2018 roku

Jak już Państwa informowałem, wspólnie z Zarządem Sekcji ITKiR PTK podjąłem decyzję o zgłoszeniu mojej kandydatury do Zarządu Acute Cardiovascular Care Association ESC. Chciałbym kontynuować aktywną pracę Pani Profesor Janiny Stępińskiej, której kadencja kończy się w tym roku.

Bliska współpraca z ACCA otwiera przed nami przestrzeń do współpracy i podnoszenia rangi intensywnej terapii kardiologicznej w kraju i za granicą. Pozwoliła nam również jako Sekcji zaoferować 10 grantów wyjazdowych na Kongres ACCA w Mediolanie w marcu 2018 oraz cenne nagrody podczas Sesji Konkursowej na tegorocznej Konferencji Sekcji.

Aby wziąć udział w internetowym głosowaniu trzeba być przynajmniej członkiem IVORY (opłata 36 euro) ACCA na 2018 przez co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem głosowania, a więc przed 10.06.2018

ZOSTAŃ CZŁONKIEM IVORY ACCA
https://www.escardio.org/Marketing/ACCA-Membership-offer

 

Wszyscy, którzy prześlą do 9 czerwca 2018 certyfikat stopnia co najmniej IVORY ACCA na adres mailowy Sekcji marek.gierlotka@gmail.com, będą zwolnieni z opłaty zjazdowej (150 zł) podczas VII Konferencji Sekcji ITKiR, która odbędzie się w przyszłym roku w Opolu, w dniach 5-6 kwietnia 2019.

 

Uprzejmie proszę o Państwa wsparcie,
Serdecznie pozdrawiam,

Dr hab. Marek Gierlotka, Prof. UO
Przewodniczący Sekcji ITKiR PTK